Facebook Sayfamız
 
Crystal White (Renk Açıcı) Bakım
Cilt rengi cinsiyete, ırka, yaşa ve vücut bölgelerine göre değişiklik gösterir ve cilt rengi çeşitli pigmentlerin varlığı tarafından belirlenir.
Kadınları en çok endişelendiren cilt lekeleri, güneşe maruz kalma nedeniyle ortaya çıkar güneş lekeleri veya çilleri, menopoz sonrasında daha yoğun halde gelebilen yaşlılık lekeleri ve hamilelik döneminde ve sonrası hamilelik lekeleri ve çilleri...

Dekolte bölgesi, boyun, omuzlar, eller ve yüz gibi UV ışınlarına daha fazla maruz kalan bölgelerdeki güneş çilleri güneşe yoğun şekilde maruz kaldıktan sonra tekrar ortaya çıkar ve bu nedenle yaz aylarında kış aylarına göre daha belirgindir. Bu çiller herhangi bir yaşta görülebilir ancak 50 yaşını geçmiş kadınlarda bu görülme daha sıktır.

Yaşlılık lekeleri ise cilt yaşlanmasıyla ilişkili lekelerdir. Melanositlerin UV ışınlarıyla anormal bir reaksiyonu nedeniyle ortaya çıkar ve buda diğerleri gibi en fazla ışına maruz kalan alanlarda görülür. Daha çok açık tenli kadınları etkiler ve geçen zamanla beraber kendini daha fazla hissettirir.
Bu tarz ciltlerde Skeyndor’un renk açıcı bakımları sayesinde cildiniz eski doğallığına kavuşacak, ciltte renk ve ton eşitliği sağlanacaktır.

 
Web Tasarım, Graweb
Web Tasarım, Graweb